Forkliftonline » Firma METEOR Ltd
За нас
Мапа

Firma METEOR Ltd

Контакти
Во продажба: 5 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Henryk
Henryk
Јазици: руски, германски, полски, англиски
+48 791 70... Прикажи +48 791 708 073
+48 535 58... Прикажи +48 535 586 523
Адреса
Полска, Лублин, 20-827, Lublin, Tulipanowa 23
Локално време на дилерот: 03:59 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Firma METEOR Ltd
Филтер

5 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 45000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 71233 км Сила
Шведска, Falun
Контактирајте го продавачот
169.600 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 43670 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 857000 км Сила
Шведска, Falun
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 188055 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 18900 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 390000 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Чамец
Носивост 300 кг
Година 1986 Километража 20 км Сила
Полска, Lublin