Forkliftonline » Metzo Machinery
5.0
2 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
2

Metzo Machinery

Контакти
Во продажба: 7 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Јазици: германски, холандски, англиски
+31 6 534... Прикажи +31 6 53404345
+31 87 446... Прикажи +31 87 446 6141
Адреса
Холандија, Северна Холандија, 2451 VC, Leimuiden, Westerdijk 41
Локално време на дилерот: 09:09 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Metzo Machinery
Филтер

7 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Leimuiden
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража 14000 км Сила
Холандија, Leimuiden
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Друг резервен дел на кабината
Година 01/2004 Километража Сила
Холандија, Nieuw Vennep
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за пченка
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Nieuw Vennep
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година 01/1993 Километража 12000 м/ч Сила
Холандија, Nieuw Vennep
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година 01/1993 Километража 8000 м/ч Сила
Холандија, Nieuw Vennep
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Leimuiden