Forkliftonline » MGC CENTRUM SAMOCHODOW DOSTAWCZYCH
4.3
199 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
199

MGC CENTRUM SAMOCHODOW DOSTAWCZYCH

Контакти
Во продажба: 77 огласа
15 години на Forkliftonline
29 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Mariusz Gruchel
Mariusz Gruchel
właściciel
Јазици: полски, руски, англиски
Пон. - Пет. 09:00 - 17:00
Саб. 09:00 - 15:00
+48 602 29... Прикажи +48 602 297 437
Wojtek
Wojtek
Јазици: германски, полски, англиски
Пон. - Пет. 09:00 - 17:00
Саб. 09:00 - 15:00
+48 660 66... Прикажи +48 660 664 150
Адреса
Полска, Шлезија, 43-170, ŁAZISKA GÓRNE, ul. HUTNICZA 6
Локално време на дилерот: 04:01 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи MGC CENTRUM SAMOCHODOW DOSTAWCZYCH
Филтер

77 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Далекусежен слагач
Носивост 12000 кг
Година 1990 Километража 33590 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Евро Euro 3
Година 04/1990 Километража 33590 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Евро Euro 3
Година 2001 Километража 14100 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
8.299 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг
Година 2005 Километража 16915 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
32.890 € Без ДДВ
Далекусежен слагач
Носивост 10000 кг
Година 2007 Километража 33922 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
39.200 € Без ДДВ
Пикап
Носивост 835 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража 18000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
20.700 € Без ДДВ
Товарно-патничко комбе
Носивост 895 кг Евро Euro 6 Зафатнина 5.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 173843 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
25.700 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 8831 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 393804 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
9.997 € Без ДДВ
Комбе фургон
Носивост 1057 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 181994 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4885 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2014 Километража 356000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3585 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41.93 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 502317 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
24.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7290 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 142117 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5020 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 670000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3100 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2001 Километража 214000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
2.550 € Со вклучен ДДВ
Настрешница
Година 2022 Километража Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE