Forkliftonline » Maschinenhandel Höing
4.9
22 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
22

Maschinenhandel Höing

Контакти
Во продажба: 6 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Manfred Höing
Manfred Höing
Пон. - Пет. 07:30 - 16:30
+49 171 38... Прикажи +49 171 3823488
+49 2542 9... Прикажи +49 2542 955555
+49 2542 9... Прикажи +49 2542 956049
Адреса
Германија, Северна Рајна-Вестфалија, 48712, Gescher, Liebigstraße 8
Локално време на дилерот: 09:29 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Maschinenhandel Höing
Филтер

6 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 995 м/ч Сила
Германија, Gescher
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трактор гасеничар
Година 2012 Километража 7082 м/ч Сила
Германија, Gescher
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трактор гасеничар
Година 2018 Километража 2970 м/ч Сила
Германија, Gescher
Контактирајте го продавачот
209.000 € Без ДДВ
Трактор гасеничар
Година 2017 Километража 4082 м/ч Сила
Германија, Gescher
Контактирајте го продавачот
147.000 € Без ДДВ
Трактор гасеничар
Година 2017-08-03 Километража 4276 м/ч Сила
Германија, Gescher
Контактирајте го продавачот
109.900 € Без ДДВ
Трактор гасеничар
Година 2010 Километража 10630 м/ч Сила
Германија, Gescher