Forkliftonline » M. Čyžienės individuali įmonė MILČIJA
4.4
53 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
53

M. Čyžienės individuali įmonė MILČIJA

Контакти
Во продажба: 63 огласа
1 година на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Donatas
Donatas
Јазици: литвански, руски, англиски
+370 650 ... Прикажи +370 650 50615
Адреса
Литванија, Алитус, Alytus, Naujoji 122
Локално време на дилерот: 00:59 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи M. Čyžienės individuali įmonė MILČIJA
Филтер

63 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг
Година 07/2005 Километража Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 08/2005 Километража 11000 м/ч Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2016 Километража 326500 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2013 Километража Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2007 Километража Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2019 Километража Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2015 Километража 613000 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Камион со рамна платформа < 3.5т
Евро Euro 3
Година 09/2004 Километража 386000 км Сила
Литванија, Alytus
инјектор PDE за камион влекач Scania R500 инјектор PDE за камион влекач Scania R500 инјектор PDE за камион влекач Scania R500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Инјектор
Година 08/2006 Километража Сила
Литванија, Alytus
сензор за камион IVECO Stralis сензор за камион IVECO Stralis
2
Контактирајте го продавачот
150 € Без ДДВ
Сензор
Година 04/2016 Километража Сила
Литванија, Alytus
трицикл УРАЛ 2247 трицикл УРАЛ 2247 трицикл УРАЛ 2247
3
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Трицикл
Година 04/1993 Километража 260 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2017 Километража 685000 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2016 Километража 787000 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2014 Километража 895000 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка завеса
Година 05/2014 Километража Сила
Литванија, Alytus