Forkliftonline » Modogrin S.L.
4.9
11 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
11

Modogrin S.L.

Контакти
Во продажба: 32 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Roman
Roman
Јазици: украински, руски, шпански, полски
+34 622 42 ... Прикажи +34 622 42 63 72
+34 965 42 ... Прикажи +34 965 42 91 38
Mariana
Mariana
Јазици: украински, руски, шпански, полски, италијански, француски, англиски, чешки
+34 687 15 ... Прикажи +34 687 15 19 26
Адреса
Шпанија, Валенсија, 03295, ELCHE (ALICANTE), PARTIDA JUBALCOY P.1 #182.2 (Camino Les Salades 54, nave azul)
Локално време на дилерот: 10:54 (CEST)
Шпанија, Валенсија, 03320 , TORRELLANO (ALICANTE), CALLE ADELFAS 25 1E
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Modogrin S.L.
Филтер

32 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража 4900 м/ч Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 13077 м/ч Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1985 Километража 20000 м/ч Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 2019 Километража 1064 м/ч Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
8.490 € Без ДДВ
Грајфер
Година Километража Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1996 Километража Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1998 Километража Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Булдожер
Година 1996 Километража 32000 м/ч Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 13922 м/ч Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 6190 м/ч Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2005 Километража 2191 м/ч Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Булдожер
Година 2001 Километража 19000 м/ч Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 19000 м/ч Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2013 Километража 8940 м/ч Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)