Forkliftonline » MOLNAR TRAVEL D.O.O.
4.7
29 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
29

MOLNAR TRAVEL D.O.O.

Контакти
Во продажба: 15 огласа
4 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Tomislav Molnar
Tomislav Molnar
Јазици: хрватски, англиски
+385 43 21... Прикажи +385 43 217 484
+385 98 63... Прикажи +385 98 635 178
Адреса
Хрватска, 43000 , BJELOVAR, LEPIRAC 7
Локално време на дилерот: 23:52 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи MOLNAR TRAVEL D.O.O.
Филтер

15 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
179.900 € Без ДДВ
Туристички автобус
Евро Euro 6
Година 02/2016 Километража 748000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
244.900 € Без ДДВ
Туристички автобус
Евро Euro 6
Година 03/2017 Километража 299000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Евро Euro 5
Година 06/2013 Километража 672000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
184.900 € Без ДДВ
Туристички автобус
Евро Euro 6
Година 06/2018 Километража 415000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
239.900 € Без ДДВ
Туристички автобус
Евро Euro 6
Година 09/2018 Километража 290000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
239.900 € Без ДДВ
Двокатен автобус
Евро Euro 6
Година 05/2018 Километража 722000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
239.900 € Без ДДВ
Туристички автобус
Евро Euro 6
Година 10/2018 Километража 571000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 92 м³
Година 06/2016 Километража Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 11/2018 Километража 541000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
192.500 € Без ДДВ
Двокатен автобус
Евро Euro 6
Година 04/2018 Километража 988000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
269.900 € Без ДДВ
Туристички автобус
Евро Euro 6
Година 01/2020 Километража 571000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 710000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 06/2018 Километража 608000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
249.900 € Без ДДВ
Двокатен автобус
Евро Euro 6
Година 04/2018 Километража 995000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Туристички автобус
Година 2016 Километража Сила
Хрватска, Bjelovar