Forkliftonline » MORSILLI AUTOCARRI SRL
4.4
21 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
21

MORSILLI AUTOCARRI SRL

Контакти
Во продажба: 75 огласа
4 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Mauro
Mauro
Јазици: италијански
+39 335 844... Прикажи +39 335 844 3968
+39 0776 8... Прикажи +39 0776 806824
Alessandro
Alessandro
Јазици: италијански
+39 0776 8... Прикажи +39 0776 806963
Адреса
Италија, Лацио, 03039, Sora - Frosinone - Fr, Z.I. Via Schito snc
Локално време на дилерот: 23:49 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи MORSILLI AUTOCARRI SRL
Филтер

75 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година Километража 9800 м/ч Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
полуприколка завеса Trailor Rinaldo Centinato con Buca Coils полуприколка завеса Trailor Rinaldo Centinato con Buca Coils полуприколка завеса Trailor Rinaldo Centinato con Buca Coils
3
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-03 Километража Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Караван
Евро Euro 4
Година 2007-01 Километража 315000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-01 Километража 375000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003-03 Километража 940000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник < 3.5т
Евро Euro 6 Суспензија со пружина
Година 2020-09 Километража 38000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон < 3.5т
Носивост 1000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2019-05 Километража 70000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер < 3.5т
Носивост 3000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарно-патничко комбе
Евро Euro 6
Година 2017-06 Километража 218000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Евро Euro 6 Суспензија со пружина
Година 2022-02 Километража 127000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Комбе ладилник
Носивост 1880 кг Евро Euro 6
Година 2015-11 Километража 263000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбе фургон
Носивост 2050 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018-11 Километража 120000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
камион за ѓубре Piaggio Addax MT Elettrico Vasca Rifiuti Rossi камион за ѓубре Piaggio Addax MT Elettrico Vasca Rifiuti Rossi
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 510 кг Зафатнина 2 м³
Година 2020-05 Километража 12000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-03 Километража 1000000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-07 Километража 1500000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr