Forkliftonline » P. Mostert Import-Export B.V.
4.5
40 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
40

P. Mostert Import-Export B.V.

Контакти
Во продажба: 258 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адреса
Холандија, Зеланд, 4586AC, Lamswaarde, Frederick Hendrikstraat 60
Локално време на дилерот: 23:03 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи P. Mostert Import-Export B.V.
Филтер

258 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Терминал камион влекач
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 4500 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
11.750 €
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
750 €
Полуприколка фургон
Носивост 14020 кг
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Полуприколка завеса
Носивост 41500 кг
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Полуприколка завеса
Носивост 36900 кг
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Дизел генератор
Година 1991 Километража 302 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Цистерна силос
Носивост 33180 кг
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година 1991 Километража 4000 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Полуприколка со рамна платформа
Носивост 31240 кг
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
8.450 €
Камион монтирани кран
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 43000 кг
Година 1993 Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Полуприколка кипер
Носивост 32160 кг
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Полуприколка платформа
Носивост 32190 кг
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Полуприколка платформа
Носивост 30380 кг
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Полуприколка завеса
Носивост 32200 кг
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Lamswaarde