Forkliftonline » Multivara OÜ
4.9
20 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
20

Multivara OÜ

Контакти
Во продажба: 25 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Marko Marley
Marko Marley
Јазици: руски, естонски, англиски
+372 564... Прикажи +372 564 0808
Адреса
Естонија, Хајру, 13619, Tallinn, Punane 40
Локално време на дилерот: 10:33 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Multivara OÜ
Филтер

25 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
78.500 €
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2013 Километража 185000 км Сила
Естонија, Tallinn, Harjumaa
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Суспензија пружина/пружина
Година 07/1996 Километража 367402 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Камион рол кипер
Носивост 13360 кг
Година 1999 Километража Сила
Естонија, Põltsamaa, Jõgevamaa
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Приколка со ниска платформа
Носивост 29750 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Естонија, Tallinn, Harjumaa
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Возило за чистење улици
Година 1990 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Камион влекач
Година 2007 Километража 440196 км Сила
Естонија, 422
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Багер на тркала
Година 2005 Километража Сила
Естонија, Põltsamaa
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Камион со рамна платформа
Година 1998 Километража 133674 км Сила
Естонија, Tallinn, Harjumaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 10000 м/ч Сила
Естонија, 422
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Камион влекач
Година 2007 Километража 730558 км Сила
Естонија, Põltsamaa
Контактирајте го продавачот
53.500 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 4227 м/ч Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Камион кипер
Носивост 16040 кг
Година 2002 Километража 731420 км Сила
Естонија, Põltsamaa, Jõgevamaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Мотор
Година Километража Сила
Естонија, Tallinn, Harjumaa
Контактирајте го продавачот
17.400 €
Теренец
Година 2013 Километража 184553 км Сила
Естонија, Tallinn, Harjumaa