Forkliftonline » Namik Kemal Akpinar Kfz-Handel
За нас
Мапа

Namik Kemal Akpinar Kfz-Handel

Контакти
Во продажба: 28 огласа
Телефонските броеви се проверени
Akpinar
Akpinar
Јазици: германски, турски, арапски
+49 176 643... Прикажи +49 176 64316171
Адреса
Германија, Баварија, 97084, Würzburg, Winterhäuserstr 95
Локално време на дилерот: 03:33 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Namik Kemal Akpinar Kfz-Handel
Филтер

28 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Дигалка за трупци
Година 2016 Километража 3 км Сила
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Носивост 15320 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-05 Километража Сила
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 110879 км Сила
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на дрва
Носивост 14600 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-01 Километража Сила
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2008-02 Километража 130000 км Сила
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
61.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 11050 кг Евро Euro 6
Година 2015-07 Километража 714499 км Сила
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2016-03 Километража 810024 км Сила
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Градски автобус
Евро Euro 4
Година 2007-01 Километража 822956 км Сила
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
4.100 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Носивост 15160 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-02 Километража Сила
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
108.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 10540 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-05 Километража 391822 км Сила
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Приколка кипер
Носивост 13230 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-03 Километража Сила
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12100 кг Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 270971 км Сила
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
86.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2016-06 Километража 154309 км Сила
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на дрва
Носивост 14950 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-02 Километража Сила
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Носивост 32660 кг Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04 Километража Сила
Германија, Wurzburg