Forkliftonline » NAN HUA MACHINERY CO., LTD
За нас
Мапа

NAN HUA MACHINERY CO., LTD

Контакти
Во продажба: 55 огласа
1 година на Forkliftonline
23 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Poppy
Poppy
Јазици: Јапонски, шпански, кинески, англиски
Пон. - Нед. 00:00 - 24:00
26.11.2020 - 31.12.2021
We provide 24h online service.
+86 137 889... Прикажи +86 137 8898 5477
Адреса
Кина, Shanghai, No.1700, South Lianhua Road, Minhang District
Локално време на дилерот: 09:25 (CST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи NAN HUA MACHINERY CO., LTD
Филтер

55 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.980 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 3200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Роторен багер
Година 2017 Километража 2232 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Forkliftonline
цистерна за гас Zanotti LIQUID GAS TANK цистерна за гас Zanotti LIQUID GAS TANK
2
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.270 €
Цистерна за гас
Зафатнина 42 м³
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.840 €
Мини натоварувач
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 30.040 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Forkliftonline
багер гасеничар Komatsu PC220 багер гасеничар Komatsu PC220 багер гасеничар Komatsu PC220
3
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.160 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.860 €
Кран гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.710 €
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
35.500 US$ EUR ≈ 33.330 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 3200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.860 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 890 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.940 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 2200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.250 €
Багер гасеничар
Година 03/2018 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.860 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Forkliftonline