Forkliftonline » NASTA AS
5.0
2 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
2

NASTA AS

Контакти
Во продажба: 98 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Espen Andersen
Espen Andersen
Јазици: норвешки, англиски
+47 95 78 ... Прикажи +47 95 78 87 31
+47 33 13 ... Прикажи +47 33 13 26 00
Адреса
Норвешка, 3270, Larvik, Bommestad Industriområde, 8
Локално време на дилерот: 09:07 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи NASTA AS
Филтер

98 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
вилушки Hitachi Pallegafler S40- S70 вилушки Hitachi Pallegafler S40- S70 вилушки Hitachi Pallegafler S40- S70
3
Контактирајте го продавачот
949,30 € NOK 11.000 NOK
Вилушки
Носивост 2500 кг
Година 2024 Километража Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
768,10 € NOK 8.900 NOK
Вилушки
Носивост 8000 кг
Година 2024 Километража Сила
Норвешка, Larvik
четка за метење Hitachi Sopevals 1500mm S60 четка за метење Hitachi Sopevals 1500mm S60
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Четка за метење
Носивост 2000 кг
Година 2024 Километража Сила
Норвешка, Larvik
пресејувачка кофа Hitachi S50-S70 пресејувачка кофа Hitachi S50-S70 пресејувачка кофа Hitachi S50-S70
3
Контактирајте го продавачот
2.503 € NOK 29.000 NOK
Пресејувачка кофа
Година 2024 Километража Сила
Норвешка, Larvik
прикачен расфрлувач на песок Holms SB1.0 прикачен расфрлувач на песок Holms SB1.0
2
Контактирајте го продавачот
5.170 € NOK 59.900 NOK
Прикачен расфрлувач на песок
Година 2023 Километража Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
81.900 € NOK 949.000 NOK
Мини багер
Година 2020 Километража 2700 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
56.010 € NOK 649.000 NOK
Мини багер
Година 2016 Километража 4200 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
120.700 € NOK 1.399.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 4850 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
60.330 € NOK 699.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 9300 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
168.200 € NOK 1.949.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 6300 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
64.640 € NOK 749.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 9600 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
103.500 € NOK 1.199.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 4900 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
68.960 € NOK 799.000 NOK
Мини багер
Година 2016 Километража 7100 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
51.700 € NOK 599.000 NOK
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 1200 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
56.010 € NOK 649.000 NOK
Мини багер
Година 2022 Километража 1650 м/ч Сила
Норвешка, Larvik