Forkliftonline » Nebim Used Trucks B.V.
4.5
65 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
65

Nebim Used Trucks B.V.

Контакти
Во продажба: 90 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Sales team
Sales team
+31 495 58... Прикажи +31 495 583 777
+31 495 58... Прикажи +31 495 583 771
Адреса
Холандија, Лимбург, 6004 RM, WEERT, Risseweg 36
Локално време на дилерот: 10:10 (CEST)
Холандија, Лимбург, 6004 RM, Weert, Risseweg, 3A
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Nebim Used Trucks B.V.
Филтер

90 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Дизел вилушкар
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 26720 кг
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
25.800 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 678677 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
3.400 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 33920 кг
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 34130 кг
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 867866 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
18.400 €
Камион-ладилник
Носивост 13475 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 1252335 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
46.800 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 666847 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
54.400 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 564524 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Камион со рамна платформа
Носивост 9390 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 270588 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Полуприколка кипер
Носивост 29460 кг
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
20.400 €
Комбе ладилник
Носивост 1350 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 172312 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Камион фургон
Носивост 4900 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 330075 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
112.800 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 71779 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 799558 км Сила
Холандија, Weert