Forkliftonline » FHUT NEGO
За нас
Мапа

FHUT NEGO

Контакти
Во продажба: 40 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Adam Stanczak
Adam Stanczak
Јазици: полски, англиски
+48 516 18... Прикажи +48 516 180 088
+48 509 47... Прикажи +48 509 473 106
+48 24 277 ... Прикажи +48 24 277 63 81
Адреса
Полска, Мазовско војводство, Sanniki, Czyżew 25
Локално време на дилерот: 09:35 (CEST)
Полска, Мазовско војводство
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи FHUT NEGO
Филтер

40 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2019 Километража 302000 км Сила
Полска, Sanniki
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Година 10/2018 Километража Сила
Полска, Sanniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2018 Километража 398000 км Сила
Полска, Sanniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2022 Километража 63000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2018 Километража 203000 км Сила
Полска, Sanniki
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 98 м/ч Сила
Полска, Sanniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2011 Километража 235000 км Сила
Полска, Sanniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2006 Километража 56000 км Сила
Полска, Sanniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 02/2013 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Sanniki
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2017 Километража 126000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2013 Километража 91000 км Сила
Полска, Sanniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Песок засилувач
Евро Euro 4 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 07/2007 Километража 85000 км Сила
Полска, Sanniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион продавница < 3.5т
Година 05/2016 Километража 109000 км Сила
Полска, Sanniki
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2018 Километража 337000 км Сила
Полска, Sanniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Аеродромска пожарна
Година 05/1997 Километража 39000 км Сила
Полска