Forkliftonline » Neuhaus GmbH
4.8
26 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
26

Neuhaus GmbH

Контакти
Во продажба: 130 огласа
13 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Andre Neuhaus
Andre Neuhaus
Јазици: германски
Пон. - Чет. 07:30 - 17:00
Пет. 07:30 - 16:00
+49 171 52... Прикажи +49 171 5252582
+49 2592 9... Прикажи +49 2592 911840
Адреса
Германија, Северна Рајна-Вестфалија, D-59379, Selm, Schachtstrasse 2
Локално време на дилерот: 09:59 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Neuhaus GmbH
Филтер

130 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2024-03 Километража 4108 м/ч Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг
Година 2012-10 Километража 3365 м/ч Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 2018-03 Километража Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Плуг за чистење снег
Година 2018-01 Километража 999 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Каросерија на камион за ѓубре
Година 2011-10 Километража 999999 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 8620 кг Евро Euro 5
Година 2011-12 Километража 332598 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 10350 кг Евро Euro 5
Година 2011-10 Километража 138635 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Носивост 13960 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-06 Километража Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 9900 кг Евро Euro 6
Година 2015-03 Километража 187310 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
4.600 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Носивост 14000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-03 Километража Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 7750 кг Евро Euro 5
Година 2013-07 Километража 500879 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 10960 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-01 Километража 140769 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 3415 кг Евро Euro 6
Година 2017-02 Километража 231995 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Носивост 28100 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-04 Километража Сила
Германија, Selm