Forkliftonline » Shan Jarkin Nibu
За нас
Мапа

Shan Jarkin Nibu

Контакти
Во продажба: 60 огласа
15 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Jarkin Nibu
Jarkin Nibu
Јазици: германски
+49 160 80... Прикажи +49 160 8068287
+49 9565 6... Прикажи +49 9565 615785
+49 9565 6... Прикажи +49 9565 616200
Адреса
Германија, Баварија, 96489, Niederfullbach bei Coburg, Carl Brandt Str 1
Локално време на дилерот: 09:31 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Shan Jarkin Nibu
Филтер

60 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.800 € Со вклучен ДДВ
Мотор
Година 1992 Километража 2354 м/ч Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 1993 Километража 59562 м/ч Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Четка за метење
Година 2000 Километража 143 м/ч Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Армирано-бетонски елемент
Година 1999 Километража 20 м/ч Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Автоподигнувач на контејнери
Година 2017 Километража Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 2000 Километража 1019 м/ч Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Носивост 14510 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Приколка завеса
Носивост 6440 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
приколка за превоз на контејнери Krone AZ 20 приколка за превоз на контејнери Krone AZ 20 приколка за превоз на контејнери Krone AZ 20
3
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Носивост 17190 кг
Година 2010 Километража Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на стакло
Носивост 27140 кг
Година 1995 Километража Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2011 Километража Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Плуг за чистење снег
Година 2001 Километража 201 км Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Плуг за чистење снег
Година 2010 Километража 201 км Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Корпа за багер
Година 2002 Километража 124 м/ч Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg