Forkliftonline » OP-Truck Oy
4.4
16 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
16

OP-Truck Oy

Контакти
Во продажба: 30 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Valtteri Nieminen
Valtteri Nieminen
Јазици: фински, англиски
+358 44 05... Прикажи +358 44 0554255
Olli-Pekka Nieminen
Olli-Pekka Nieminen
Јазици: фински, англиски
+358 44 05... Прикажи +358 44 0555555
Адреса
Финска, 28610, Pori, Alaruukintie 4
Локално време на дилерот: 03:50 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи OP-Truck Oy
Филтер

30 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион фургон
Носивост 14000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.69 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 1754000 км Сила
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Камион фургон
Носивост 13475 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.69 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 1753000 км Сила
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 939000 км Сила
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
43.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 715000 км Сила
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 0.35 м³
Година 2011 Километража 148000 км Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
52.700 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 673000 км Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Камион влекач
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1470000 км Сила
Финска, Pori
подвижен под Böse PRSS 18
1
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Подвижен под
Носивост 20700 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
78.800 €
Камион рол кипер
Носивост 15350 кг Евро Euro 6 Зафатнина 0.43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 526000 км Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион-ладилник
Носивост 13050 кг Евро Euro 4 Зафатнина 0.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 1065000 км Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Камион-шасија
Евро Euro 6 Зафатнина 0.525 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 663000 км Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Камион рол кипер
Носивост 14700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 0.39 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 815000 км Сила
Финска, Pori