Forkliftonline » OUTONG MACHINERY LIMITED
За нас
Мапа

OUTONG MACHINERY LIMITED

Контакти
Во продажба: 200 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Carlos
Carlos
Јазици: кинески, англиски
+86 175 116... Прикажи +86 175 1163 3406
Адреса
Кина, Shanghai, No.2368 Laohumin Road
Локално време на дилерот: 16:03 (CST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи OUTONG MACHINERY LIMITED
Филтер

200 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
145.000 US$ EUR ≈ 136.100 €
Далекусежен слагач
Година 2019 Километража 4000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.900 €
Дизел вилушкар
Година 2018 Километража 2400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
6.200 US$ EUR ≈ 5.821 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2020 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
дизел вилушкар Komatsu FD30 дизел вилушкар Komatsu FD30 дизел вилушкар Komatsu FD30
3
Контактирајте го продавачот
6.300 US$ EUR ≈ 5.914 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2020 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
6.300 US$ EUR ≈ 5.914 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2019 Километража 1700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.140 €
Дизел вилушкар
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.102 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2020 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
6.200 US$ EUR ≈ 5.821 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.572 €
Дизел вилушкар
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Дизел вилушкар
Година 2015 Километража 6800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
6.200 US$ EUR ≈ 5.821 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг
Година 2018 Километража 2400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.633 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2022 Километража 700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 30.040 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.350 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.200 €
Приградски автобус
Година 2019 Километража 30000 км Сила
Кина, Shanghai