Forkliftonline » СТОВ "Пальміравідгодівля"
4.3
13 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
13

СТОВ "Пальміравідгодівля"

Контакти
Во продажба: 15 огласа
8 години на Forkliftonline
8 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Костянтин
Костянтин
Јазици: украински
Пон. - Пет. 08:00 - 21:00
Саб. - Нед. 10:00 - 16:00
+380 67 599... Прикажи +380 67 599 2446
+380 67 965... Прикажи +380 67 965 2448
+380 4737 ... Прикажи +380 4737 52378
Адреса
Украина, Черкаска област, Золотоноша, ул. Жашковская, 3
Локално време на дилерот: 11:29 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи СТОВ "Пальміравідгодівля"
Филтер

14 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор Challenger MT 665 тркала трактор Challenger MT 665
2
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 07/2012 Километража 7250 м/ч Сила
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2012 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
камион-цистерна за млеко ZIL 433362 камион-цистерна за млеко ZIL 433362 камион-цистерна за млеко ZIL 433362
3
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.114 €
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 5000 л
Година 01/2006 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.690 €
Механичка прецизна сеалка
Година 06/2014 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
трактор гасеничар DT 75
1
Контактирајте го продавачот
1.413 € UAH 60.000 UAH
Трактор гасеничар
Година 1987 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2012 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.292 €
Натоварувач со тркала
Носивост 1200 кг
Година 1988 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
тркала трактор Fendt Vario 936 тркала трактор Fendt Vario 936
2
Контактирајте го продавачот
148.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 07/2016 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
тркала трактор Case IH 335 тркала трактор Case IH 335 тркала трактор Case IH 335
3
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 65.840 €
Тркала трактор
Година 2011 Километража 7800 м/ч Сила
Украина, Zolotonosha
адаптер за пченка Capello DIAMANT HS8 адаптер за пченка Capello DIAMANT HS8 адаптер за пченка Capello DIAMANT HS8
3
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.810 €
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
тркала трактор MTZ 892 тркала трактор MTZ 892 тркала трактор MTZ 892
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.290 €
Тркала трактор
Година 2005 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.730 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 7231 м/ч Сила
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.822 €
Диск брана
Година 01/2010 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.465 €
Тркала трактор
Година 2005 Километража Сила
Украина, Zolotonosha