Forkliftonline » PANA srl
5.0
1 коментар
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
1

PANA srl

Контакти
Во продажба: 245 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
+39 388 871... Прикажи +39 388 871 5420
Адреса
Италија, Сардинија, 08048, Tortolì, Via Catte,20
Локално време на дилерот: 00:02 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи PANA srl
Филтер

245 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг
Година 1986 Километража Сила
Италија, Tortolì
едношинска дигалка MONTACARICHI A BINARIO 380 V едношинска дигалка MONTACARICHI A BINARIO 380 V
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Едношинска дигалка
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година 2000 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година 2000 Километража 2696 м/ч Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Надземна дигалка
Носивост 5000 кг
Година 1990 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
палетни сталажи PASSERELLE PER SCAFFALI
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
палетни сталажи SCAFFALATURA VARIE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Година 1980 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за дрво
Година 1985 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервни делови
Година Километража Сила
Италија, Tortolì