Forkliftonline » PACZYŃSCY. pl
4.7
57 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
57

PACZYŃSCY. pl

Контакти
Во продажба: 168 огласа
1 година на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Јазици: полски
+48 602 10... Прикажи +48 602 109 065
Адреса
Полска, Малополско, 32-082, Bolechowice, Turystyczna 83
Локално време на дилерот: 00:22 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи PACZYŃSCY. pl
Филтер

168 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.530 € PLN 150.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2012 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
28.890 € PLN 125.500 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
51.920 € PLN 225.500 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2015 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
41.100 € PLN 178.500 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража 1100 м/ч Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
24.520 € PLN 106.500 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2005 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
52.030 € PLN 226.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2015 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
46.020 € PLN 199.900 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2011 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
49.610 € PLN 215.500 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2012 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
36.840 € PLN 160.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
1.727 € PLN 7.500 PLN
Вилушки
Година 2022 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
6.792 € PLN 29.500 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
805,80 € PLN 3.500 PLN
Стрела на утоварувач
Година 2010 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
1.496 € PLN 6.500 PLN
Кабина
Година 2005 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
3.108 € PLN 13.500 PLN
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2013 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
6.562 € PLN 28.500 PLN
Теренски вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 1992 Километража Сила
Полска, Bolechowice