4.7
22 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
22

Parta

Контакти
Во продажба: 40 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Karol Kotyński
Karol Kotyński
Јазици: полски, руски, англиски
+48 608 45... Прикажи +48 608 458 080
Адреса
Полска, Подласко војводство, 16-070, Choroszcz, ul.Warszawska 74
Локално време на дилерот: 03:58 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Parta
Филтер

40 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.710 € PLN 49.900 PLN
Ножична платформа
Година 2008 Километража 2693 м/ч Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
12.420 € PLN 52.900 PLN
Ножична платформа
Година 2002 Километража 3870 м/ч Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
11.710 € PLN 49.900 PLN
Ножична платформа
Година 2005 Километража Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
15.260 € PLN 65.000 PLN
Ножична платформа
Носивост 680 кг
Година 2004 Километража 3783 м/ч Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
14.060 € PLN 59.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг
Година 2005 Километража 1319 м/ч Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
13.610 € PLN 58.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 4136 м/ч Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
64.550 € PLN 275.000 PLN
Куќа на тркала
Година 2021 Километража 45000 км Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг
Година 03/2003 Километража 2894 м/ч Сила
Полска, Choroszcz
ножична платформа Genie GS2632 ножична платформа Genie GS2632 ножична платформа Genie GS2632
3
Контактирајте го продавачот
10.770 € PLN 45.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 227 кг
Година 2016 Километража Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
11.710 € PLN 49.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 350 кг
Година 10/2015 Километража 615 м/ч Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
5.375 € PLN 22.900 PLN
Ножична платформа
Година 2007 Километража 595 м/ч Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
13.830 € PLN 58.900 PLN
Ножична платформа
Година 2015 Километража 514 м/ч Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
4.577 € PLN 19.500 PLN
Ножична платформа
Носивост 227 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 227 кг
Година 2002 Километража 6800 м/ч Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
5.751 € PLN 24.500 PLN
Ножична платформа
Носивост 567 кг
Година 2001 Километража 510 м/ч Сила
Полска, Choroszcz