Forkliftonline » Patterson Plant Sales
За нас
Мапа

Patterson Plant Sales

Контакти
Во продажба: 15 огласа
8 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
PATTERSON Eddie
PATTERSON Eddie
Јазици: англиски
+44 7801 4... Прикажи +44 7801 474884
+44 28 3833... Прикажи +44 28 3833 9955
Адреса
Обединето Кралство, Англија, 14 Drumnasoo Road, Portadown, Co.Armagh ,Northern Ireland, BT62 4EU
Локално време на дилерот: 08:32 (BST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Patterson Plant Sales
Филтер

15 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.170 € GBP 21.500 GBP
Телескопски натоварувач
Суспензија хидраулично
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
67.310 € GBP 57.500 GBP
Телескопски натоварувач
Година 10/2020 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
42.730 € GBP 36.500 GBP
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
19.320 € GBP 16.500 GBP
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
49.160 € GBP 42.000 GBP
Багер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
10.830 € GBP 9.250 GBP
Багер на тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
21.660 € GBP 18.500 GBP
Багер-натоварувач
Година 2003 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
28.680 € GBP 24.500 GBP
Багер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
16.970 € GBP 14.500 GBP
Багер-натоварувач
Година 1998 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
18.140 € GBP 15.500 GBP
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2002 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
12.290 € GBP 10.500 GBP
Мини натоварувач
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство
телескопска дигалка Genie S85
1
Контактирајте го продавачот
18.140 € GBP 15.500 GBP
Телескопска дигалка
Година 2003 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
15.800 € GBP 13.500 GBP
Хидраулична зглобна платформа
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
12.290 € GBP 10.500 GBP
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство