Forkliftonline » PCaban
4.9
16 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
16

PCaban

Контакти
Во продажба: 78 огласа
13 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Monika Hejduk
Monika Hejduk
Јазици: полски, англиски
+48 664 21... Прикажи +48 664 216 265
+48 44 616 ... Прикажи +48 44 616 54 20
Адреса
Полска, Лоѓ, 97-318, Czarnocin, Kalska Wola 8
Локално време на дилерот: 09:44 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи PCaban
Филтер

78 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.620 € PLN 210.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2018 Километража 1337 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
90.300 € PLN 390.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2011 Километража 4800 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
59.040 € PLN 255.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2020 Километража 2800 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
35.890 € PLN 155.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2018 Километража 6792 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
50.940 € PLN 220.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2018 Километража 2600 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
150.500 € PLN 650.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг
Година 2017 Километража 2800 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
120.400 € PLN 520.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 4300 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
39.130 € PLN 169.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2016 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
38.210 € PLN 165.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 6757 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
31.260 € PLN 135.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг
Година 2015 Километража 5353 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
42.840 € PLN 185.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг
Година 2018 Километража 3276 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
48.620 € PLN 210.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг
Година 05/2019 Километража 3653 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
53.260 € PLN 230.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2015 Километража 3335 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
36.820 € PLN 159.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг
Година 2016 Километража 3400 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг
Година 2018 Километража 2600 м/ч Сила
Полска, Czarnocin