Forkliftonline » Petriks un Ko
4.0
43 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
43

Petriks un Ko

Контакти
Во продажба: 433 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Andris Petrovskis
Andris Petrovskis
Јазици: летонски, руски, англиски
+371 29 46... Прикажи +371 29 461 712
Адреса
Латвија, LV-4101, Cēsis, Cēsu nov., Ezera iela 8
Локално време на дилерот: 00:53 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Petriks un Ko
Филтер

433 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
телескопски натоварувач Claas Ranger 975 телескопски натоварувач Claas Ranger 975 телескопски натоварувач Claas Ranger 975
3
Контактирајте го продавачот
17.355 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг
Година 1999 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
бензински виљушкар Clark 1970
1
Контактирајте го продавачот
1.411 € Без ДДВ
Бензински виљушкар
Година 1970 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
дизел вилушкар Mitsubishi 1983
1
Контактирајте го продавачот
5.292 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 1983 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2007 Километража 5346 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
3.967 € Без ДДВ
Косачка со климатик
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
1.984 € Без ДДВ
Влечен распрскувач на ѓубриво
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
1.984 € Без ДДВ
Влечен распрскувач на ѓубриво
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
1.984 € Без ДДВ
Влечен распрскувач на ѓубриво
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
5.372 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
5.700 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
натоварувач со тркала Volvo 846 натоварувач со тркала Volvo 846
2
Контактирајте го продавачот
15.522 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1979 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
цистерна за ладење на млеко Mueller Cita tehnika Mueller OC-400 цистерна за ладење на млеко Mueller Cita tehnika Mueller OC-400 цистерна за ладење на млеко Mueller Cita tehnika Mueller OC-400
3
Контактирајте го продавачот
1.570 € Без ДДВ
Цистерна за ладење на млеко
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
26.323 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1995 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
тркала трактор John Deere 2250 тркала трактор John Deere 2250
2
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1987 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
реверзибилен плуг Överum 5
1
Контактирајте го продавачот
5.409 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.