Forkliftonline » PHU AGROFARM
5.0
7 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
7

PHU AGROFARM

Контакти
Во продажба: 1171 огласа
2 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Tomasz
Tomasz
Јазици: полски, англиски
+48 71 315 ... Прикажи +48 71 315 20 43
+48 606 63... Прикажи +48 606 635 118
Адреса
Полска, Долна Шлезија, 55-095, Mirków, Zakładowa 2
Локално време на дилерот: 23:09 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи PHU AGROFARM
Филтер

1171 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.393 € PLN 19.000 PLN
Регален вилушкар
Носивост 1000 кг
Година 1998 Километража 2810 м/ч Сила
Полска, Byków
Контактирајте го продавачот
23,12 € PLN 100 PLN
Резервни делови
Година Километража Сила
Полска, Byków
Контактирајте го продавачот
27,74 € PLN 120 PLN
Резервни делови
Година Километража Сила
Полска, Byków
Контактирајте го продавачот
23,12 € PLN 100 PLN
Резервни делови
Година Километража Сила
Полска, Byków
Контактирајте го продавачот
27,74 € PLN 120 PLN
Резервни делови
Година Километража Сила
Полска, Byków
Контактирајте го продавачот
23,12 € PLN 100 PLN
Резервни делови
Година Километража Сила
Полска, Byków
Контактирајте го продавачот
23,12 € PLN 100 PLN
Менувач
Година Километража Сила
Полска, Byków
Контактирајте го продавачот
23,12 € PLN 100 PLN
Резервни делови
Година Километража Сила
Полска, Byków
silnik kabina most zwolnica obudowa wał miska blok New Holland за тркала трактор New Holland G240 silnik kabina most zwolnica obudowa wał miska blok New Holland за тркала трактор New Holland G240 silnik kabina most zwolnica obudowa wał miska blok New Holland за тркала трактор New Holland G240
3
Контактирајте го продавачот
23,12 € PLN 100 PLN
Резервни делови
Година Километража Сила
Полска, Byków
Контактирајте го продавачот
23,12 € PLN 100 PLN
Резервни делови
Година Километража Сила
Полска, Byków
Контактирајте го продавачот
23,12 € PLN 100 PLN
Резервни делови
Година Километража Сила
Полска, Byków
Контактирајте го продавачот
23,12 € PLN 100 PLN
Резервни делови
Година Километража Сила
Полска, Byków
друг резервен дел за трансмисија UKŁAD PLANETARNY за тркала трактор Case MX 310
1
Контактирајте го продавачот
3.237 € PLN 14.000 PLN
Друг резервен дел за трансмисија
Година Километража Сила
Полска, Byków
резервни делови UKŁAD PLANETARNY, ZWOLNICA FWD  APL 2025 за тркала трактор John Deere
1
Контактирајте го продавачот
1.063 € PLN 4.600 PLN
Резервни делови
Година Километража Сила
Полска, Byków
Контактирајте го продавачот
23,12 € PLN 100 PLN
Резервни делови
Година Километража Сила
Полска, Byków