Forkliftonline » PICCININI MACCHINE SRL
4.9
117 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
117

PICCININI MACCHINE SRL

Контакти
Во продажба: 70 огласа
17 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
PICCININI
PICCININI
Јазици: француски, руски, шпански, германски, англиски
+39 0733 9... Прикажи +39 0733 905544
+39 0733 1... Прикажи +39 0733 176442
Адреса
Италија, Марке, 62020, Serrapetrona (Macerata), Via Giacomo Brodolini, 2 Caccamo sul Lago
Локално време на дилерот: 09:04 (CEST)
Италија, Абруцо, Серрапетрона, Via G. Brodolini, 2,
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи PICCININI MACCHINE SRL
Филтер

70 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2009 Километража 4199 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг
Година 2015 Километража 3382 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг
Година 2016 Километража 2530 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2009 Километража 4238 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
92.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2018 Километража 2562 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Макара за дигалка
Носивост 4000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2009 Километража 5651 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2009 Километража 4183 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Четка за метење
Година 2002 Километража Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Кофа за мешање бетон
Година 2019 Километража Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Тренчер
Година 2017 Километража Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Тренчер
Година 2019 Километража Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Тренчер
Година 2015 Километража Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Натоварувач со тркала
Година 1989 Километража 8500 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Мини багер
Година 2015 Километража 2677 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)