Forkliftonline » PIEFFEMOVE SRL
5.0
4 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
4

PIEFFEMOVE SRL

Контакти
Во продажба: 15 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
PAOLO
PAOLO
+39 045 618... Прикажи +39 045 618 2114
+39 045 618... Прикажи +39 045 618 1281
Адреса
Италија, Венето, 37047, San Bonifacio, Via Tagliamento,2
Локално време на дилерот: 09:25 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи PIEFFEMOVE SRL
Филтер

15 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Приколка за превоз на зрна
Носивост 16900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража Сила
Италија, San Bonifacio
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Дизел генератор
Година 2016 Километража Сила
Италија, San Bonifacio
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион за ѓубре
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 6 м³
Година 2012-12 Километража 124000 км Сила
Италија, San Bonifacio
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 1996-06 Километража 420000 км Сила
Италија, San Bonifacio
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-06 Километража 1059000 км Сила
Италија, Mantua
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Багер-натоварувач
Година 1985 Километража 3400 м/ч Сила
Италија, Florence
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Полуприколка завеса
Година 2008 Километража Сила
Италија, Ronco All'Adige
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Амбулантно возило
Година 1999-02 Километража 270000 км Сила
Италија, San Bonifacio
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Теренец
Евро Euro 4
Година Километража 96000 км Сила
Италија, San Bonifacio
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Полуприколка со церада
Зафатнина 100 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-06 Километража Сила
Италија, San Bonifacio
Контактирајте го продавачот
1.390 €
Мотор
Година 1996 Километража 15000 км Сила
Италија, Florence
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Камион кипер
Година 1980 Километража Сила
Италија, Ronco All'Adige
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 900000 км Сила
Италија, Ronco All'Adige
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Камион за превоз на брашно
Година 2002 Километража 1190000 км Сила
Италија, San Bonifacio
Контактирајте го продавачот
1.650 €
Мини комбе
Година 2005-06-17 Километража Сила
Италија, San Bonifacio