Forkliftonline » Pigorety Impex S.r.l.
4.1
27 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
27

Pigorety Impex S.r.l.

Контакти
Во продажба: 680 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Octavian
Octavian
Јазици: романски, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 17:00
Саб. 08:00 - 12:00
+40 745 08... Прикажи +40 745 088 818
Dan
Dan
Јазици: романски
Пон. - Пет. 08:00 - 17:00
Саб. 08:00 - 12:00
+40 744 33... Прикажи +40 744 332 506
Flavius
Flavius
Јазици: романски, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 17:00
Саб. 08:00 - 12:00
+40 745 08... Прикажи +40 745 088 788
Адреса
Романија, Brasov, 500464, Braşov, Str. Fanarului 4
Локално време на дилерот: 00:45 (EEST)
Романија, Brasov, 500464, Brasov, fanarului nr.2
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Pigorety Impex S.r.l.
Филтер

680 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Диференцијал
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Хидраулична пумпа
Година Километража Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Оска
Година Километража Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година Километража Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година Километража Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Мотор
Година Километража Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Мотор
Година Километража Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година Километража Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година Километража Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година Километража Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година Километража Сила
Романија, Braşov
мотор Kubota D1105 за мини натоварувач мотор Kubota D1105 за мини натоварувач
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година Километража Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Мотор
Година Километража Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година Километража Сила
Романија, Braşov
менувач Clark 15HR34442-4 за натоварувач со тркала O&K менувач Clark 15HR34442-4 за натоварувач со тркала O&K
2
Контактирајте го продавачот
4.200 €
Менувач
Година Километража Сила
Романија, Braşov