Forkliftonline » PolarMachine Trading AB
5.0
3 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
3

PolarMachine Trading AB

Контакти
Во продажба: 193 огласа
2 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Tommy Rautio
Tommy Rautio
+46 70 554 ... Прикажи +46 70 554 99 10
Адреса
Шведска, 97345, Luleå, Karlsviksvägen 81G
Локално време на дилерот: 10:56 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи PolarMachine Trading AB
Филтер

193 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
вилушки Gjerstad Stora BM вилушки Gjerstad Stora BM вилушки Gjerstad Stora BM
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Носивост 9900 кг
Година Километража Сила
Шведска, Luleå
вилушки Gjerstad вилушки Gjerstad вилушки Gjerstad
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година Километража Сила
Шведска, Luleå
Контактирајте го продавачот
3.880 € Без ДДВ
Стрела на утоварувач
Носивост 6300 кг
Година Километража Сила
Шведска, Luleå
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грајфер
Година Километража Сила
Шведска, Luleå
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Година 1999 Километража Сила
Шведска, Karlstad
корпа за багер Götene S70 & S80 корпа за багер Götene S70 & S80 корпа за багер Götene S70 & S80
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Корпа за багер
Година Километража Сила
Шведска, Luleå
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Поткопувач
Година Километража Сила
Шведска, Luleå
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Корпа за багер
Година Километража Сила
Шведска, Luleå
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 6585 м/ч Сила
Шведска, Luleå
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 14 м/ч Сила
Шведска, Luleå
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2100 м/ч Сила
Шведска, Luleå
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 9272 м/ч Сила
Шведска, Luleå
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 1010021 км Сила
Шведска, Västernorrland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 9310 м/ч Сила
Шведска, Luleå
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 612490 км Сила
Шведска, Västernorrland