Forkliftonline » POLMAG s.c.
4.0
24 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
24

POLMAG s.c.

Контакти
Во продажба: 39 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Јазици: полски, украински, англиски
+48 698 47... Прикажи +48 698 470 685
Јазици: полски, англиски
+48 609 12... Прикажи +48 609 123 003
Јазици: полски, руски, англиски
+48 607 12... Прикажи +48 607 123 393
Адреса
Полска, Великополско војводство, 63-500, Ostrzeszów, Powstańców Wielkopolskich 31
Локално време на дилерот: 00:27 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи POLMAG s.c.
Филтер

39 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
телескопски натоварувач Manitou MT 1840 / Ładowarka JCB 540-170 540-170 535-140 Cat
1
Контактирајте го продавачот
49.500 € PLN 215.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2017 Километража 1700 м/ч Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
47.200 € PLN 205.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2017 Километража Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
47.200 € PLN 205.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2017 Километража 3234 м/ч Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
33.730 € PLN 146.500 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2016 Километража Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
40.290 € PLN 175.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2019 Километража 2674 м/ч Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
31.770 € PLN 138.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2015 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
31.770 € PLN 138.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2016 Километража 3300 м/ч Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
31.890 € PLN 138.500 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2016 Километража 4200 м/ч Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
33.040 € PLN 143.500 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2015 Километража 2900 м/ч Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
34.070 € PLN 148.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2018 Километража 5200 м/ч Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
33.110 € PLN 143.800 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2015 Километража 3600 м/ч Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
33.110 € PLN 143.800 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2016 Километража 4600 м/ч Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
33.500 € PLN 145.500 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
30.740 € PLN 133.500 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 2000 кг
Година 2014 Километража Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
31.200 € PLN 135.500 PLN
Вилушкар на плин/бензин
Година 2018 Километража 500 м/ч Сила
Полска, Ostrzeszów