Forkliftonline » SKUP-SPRZEDAŻ-ZAMIANA MASZYN BUDOWLANYCH
За нас
Мапа

SKUP-SPRZEDAŻ-ZAMIANA MASZYN BUDOWLANYCH

Контакти
Во продажба: 30 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Edyta
Edyta
Јазици: полски
+48 692 24... Прикажи +48 692 249 837
+48 511 91... Прикажи +48 511 913 766
Адреса
Полска, Малополско, 33-395, Chełmiec, Biczyce Górne 123
Локално време на дилерот: 09:03 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи SKUP-SPRZEDAŻ-ZAMIANA MASZYN BUDOWLANYCH
Филтер

30 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.650 € PLN 105.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
17.840 € PLN 76.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2004 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
30.040 € PLN 128.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2006 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
39.900 € PLN 170.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
16.900 € PLN 72.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
24.650 € PLN 105.000 PLN
Мини багер
Година 2015 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
30.510 € PLN 130.000 PLN
Мини багер
Година 2019 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
21.590 € PLN 92.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 1999 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
44.830 € PLN 191.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2016 Километража 3800 м/ч Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
31.920 € PLN 136.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
31.450 € PLN 134.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
33.100 € PLN 141.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
30.750 € PLN 131.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
31.920 € PLN 136.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
49.760 € PLN 212.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec