Forkliftonline » Poppe Trucks Vlissingen B.V.
4.2
18 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
18

Poppe Trucks Vlissingen B.V.

Контакти
Во продажба: 82 огласа
19 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Charles Poppe
Charles Poppe
Јазици: француски, холандски, шпански, германски, англиски
+31 118 46... Прикажи +31 118 465 939
+31 6 245... Прикажи +31 6 24566888
+31 6 231... Прикажи +31 6 23106173
Адреса
Холандија, Зеланд, 4382 NG, Vlissingen, Voltaweg 1
Локално време на дилерот: 10:45 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Poppe Trucks Vlissingen B.V.
Филтер

82 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови рачен виљушкар Master Diversen Jack Pompwagen Hand Pallet Trucks 3.000kg new нови рачен виљушкар Master Diversen Jack Pompwagen Hand Pallet Trucks 3.000kg new
2
Контактирајте го продавачот
275 €
Рачен виљушкар
Носивост 3000 кг
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Vlissingen
преносен вилушкар Kooi-Aap Kooiaap преносен вилушкар Kooi-Aap Kooiaap преносен вилушкар Kooi-Aap Kooiaap
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преносен вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
11.750 €
Камион влекач
Носивост 13736 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 849838 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 10435 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 750326 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Носивост 11810 кг Евро Euro 2
Година 2000 Километража 911891 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мал фургон
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 460922 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Контејнер за отпад
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 685 кг Евро Euro 4
Година 2010 Километража 106307 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Носивост 13181 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 1589535 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Носивост 11681 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1017000 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Носивост 18664 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 963833 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
14.750 €
Камион влекач
Носивост 10538 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1157046 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друг резервен дел на каросерија
Година Километража Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Носивост 11350 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 1490688 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Носивост 12635 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 999999 км Сила
Холандија, Vlissingen