Forkliftonline » Garage Gérard Poulalion
4.0
21 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
21

Garage Gérard Poulalion

Контакти
Во продажба: 79 огласа
6 години на Forkliftonline
47 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
POULALION Gérard
POULALION Gérard
Јазици: англиски, шпански, португалски, француски
+33 1 64 28... Прикажи +33 1 64 28 34 00
Адреса
Франција, Ил де Франс, 77780, Bourron Marlotte, Route de Villiers
Локално време на дилерот: 09:22 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Garage Gérard Poulalion
Филтер

79 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 6890 кг
Година 10/1989 Километража 873625 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 9155 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2015 Километража 361826 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион продавница < 3.5т
Носивост 900 кг Евро Euro 2
Година 12/1999 Километража 236511 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Носивост 25720 кг Зафатнина 31000 л Суспензија пружина/пружина
Година 03/1990 Километража Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Носивост 29770 кг Суспензија пружина/пружина
Година 07/1989 Километража Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 11960 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2006 Километража 519556 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 11600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2007 Километража 570478 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Носивост 10260 кг Суспензија пружина/пружина
Година 02/1996 Километража 339850 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 23680 кг
Година 03/1982 Километража Сила
Франција, Bourron Marlotte
приколка за превоз на контејнери Robuste kaiser potre benne amovible 3 essieux приколка за превоз на контејнери Robuste kaiser potre benne amovible 3 essieux приколка за превоз на контејнери Robuste kaiser potre benne amovible 3 essieux
3
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Носивост 18440 кг Суспензија пружина/пружина
Година 12/2002 Километража Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Песок засилувач
Носивост 13835 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2009 Километража 224435 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11060 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2010 Километража 422333 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 6
Година 12/2022 Километража 300 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 06/1987 Километража 246916 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Носивост 31550 кг Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Франција, Bourron Marlotte