Forkliftonline » PRIMA Equipment B.V.
4.6
52 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
52

PRIMA Equipment B.V.

Контакти
Во продажба: 31 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Jethran Roeten
Jethran Roeten
Јазици: англиски, германски, холандски
Пон. - Пет. 08:30 - 16:30
+31 523 20... Прикажи +31 523 208 888
Адреса
Холандија, Оверејсел, 7772TB, Hardenberg, Noorwegenweg 6
Локално време на дилерот: 03:26 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи PRIMA Equipment B.V.
Филтер

31 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Друга опрема за рециклирање
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Noorwegenweg 6 Hardenberg 7772 Tb, Nederland
Контактирајте го продавачот
97.500 €
Вибрирачки фидер
Година 2023 Километража 160 м/ч Сила
Холандија, Noorwegenweg 6 Hardenberg 7772 Tb, Nederland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2018 Километража 3145 м/ч Сила
Холандија, Noorwegenweg 6 Hardenberg 7772 Tb, Nederland
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Термо бункер за асфалт
Година 2004 Километража Сила
Холандија, De Limiet 14 Vianen 4131 Nr, Nederland
Контактирајте го продавачот
57.800 €
Сито на барабан
Година 2003 Километража 14300 м/ч Сила
Холандија, Noorwegenweg 6 Hardenberg 7772 Tb, Nederland
Контактирајте го продавачот
57.800 €
Багер на тркала
Година 2016 Километража 10109 м/ч Сила
Холандија, Noorwegenweg 6 Hardenberg 7772 Tb, Nederland
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Багер на тркала
Година 2016 Километража 9420 м/ч Сила
Холандија, Hardenberg
Контактирајте го продавачот
79.800 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 9650 м/ч Сила
Холандија, Hardenberg
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2006 Километража 11460 м/ч Сила
Холандија, Hardenberg
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Багер на тркала
Година 2016 Километража 11900 м/ч Сила
Холандија, Hardenberg
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2006 Километража 11900 м/ч Сила
Холандија, Noorwegenweg 6 Hardenberg 7772 Tb, Nederland
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 14320 м/ч Сила
Холандија, Noorwegenweg 6 Hardenberg 7772 Tb, Nederland
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 12400 м/ч Сила
Холандија, Hardenberg
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Мини багер
Година 2019 Километража 2500 м/ч Сила
Холандија, Hardenberg
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Багер на тркала
Година 2017 Километража 9600 м/ч Сила
Холандија, Hardenberg