Forkliftonline » PT TRUCK
За нас
Мапа

PT TRUCK

Контакти
Во продажба: 39 огласа
14 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Pietraszko Tomasz
Pietraszko Tomasz
Јазици: руски, германски, полски, англиски
+48 606 18... Прикажи +48 606 186 212
+48 604 62... Прикажи +48 604 626 444
+48 22 757 ... Прикажи +48 22 757 76 68
Адреса
Полска, Мазовско војводство, 05-555, KOPANA, ul. Aleja Krakowska 11
Локално време на дилерот: 09:08 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи PT TRUCK
Филтер

39 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.880 € PLN 47.000 PLN
Школскиот автобус
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-04 Километража 423000 км Сила
Полска, KOPANA
Контактирајте го продавачот
15.980 € PLN 69.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 5870 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-09 Километража 719640 км Сила
Полска, Kopana
Контактирајте го продавачот
17.130 € PLN 74.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 2006-06 Километража 83000 км Сила
Полска, Kopana
Контактирајте го продавачот
22.000 € PLN 95.000 PLN
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-04 Километража 818728 км Сила
Полска, Kopana
Контактирајте го продавачот
10.420 € PLN 45.000 PLN
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07 Километража 453580 км Сила
Полска, KOPANA
Контактирајте го продавачот
22.920 € PLN 99.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 12530 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.2 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-02 Километража 742000 км Сила
Полска, Kopana
Контактирајте го продавачот
19.220 € PLN 83.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 10330 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.88 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-07 Километража 578393 км Сила
Полска, Kopana
Контактирајте го продавачот
10.880 € PLN 47.000 PLN
Камион фургон < 3.5т
Носивост 1087 кг
Година 2016-07 Километража 185000 км Сила
Полска, Kopana
Контактирајте го продавачот
7.641 € PLN 33.000 PLN
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Kopana
Контактирајте го продавачот
24.310 € PLN 105.000 PLN
Друг специјален контејнер
Зафатнина 105 м³
Година 2013 Километража Сила
Полска, KOPANA
Контактирајте го продавачот
9.725 € PLN 42.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 9570 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2008 Километража 348000 км Сила
Полска, KOPANA
Контактирајте го продавачот
13.430 € PLN 58.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 9380 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-08 Километража 537000 км Сила
Полска, KOPANA
Контактирајте го продавачот
15.510 € PLN 67.000 PLN
Камион со церада
Носивост 7240 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-06 Километража 695000 км Сила
Полска, KOPANA
Контактирајте го продавачот
22.000 € PLN 95.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 34.55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-01 Километража 600000 км Сила
Полска, KOPANA
Контактирајте го продавачот
18.290 € PLN 79.000 PLN
Изотермален камион
Носивост 10110 кг Евро Euro 5 Зафатнина 54.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-02 Километража 506000 км Сила
Полска, KOPANA