Forkliftonline » Car Stock
4.9
22 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
22

Car Stock

Контакти
Во продажба: 53 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Ryszard Platek
Ryszard Platek
Јазици: полски, англиски
+48 25 684 ... Прикажи +48 25 684 38 47
+48 25 682 ... Прикажи +48 25 682 48 95
Јазици: полски, француски, германски, англиски
+48 601 14... Прикажи +48 601 145 128
+48 601 36... Прикажи +48 601 367 284
Адреса
Полска, Мазовско војводство, 08-400, Garwolin, Parysowska 16
Локално време на дилерот: 04:15 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Car Stock
Филтер

53 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.300 € PLN 95.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 1999 Километража 7300 м/ч Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
22.300 € PLN 95.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 1999 Километража 7000 м/ч Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Преносен вилушкар
Година 2000 Километража Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
3.004 € PLN 12.800 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 1995 Километража Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2015 Километража Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Камион влекач
Година 2016 Километража 800000 км Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион монтирани кран
Година 1999 Километража Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Камион влекач
Година 2012 Километража 600000 км Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
10.330 € PLN 44.000 PLN
Возило за чистење улици
Година 2005 Километража 4340 км Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Камион влекач
Година 2017 Километража 800000 км Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Полуприколка кипер
Година 2011 Километража Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Полуприколка кипер
Година 2007 Километража Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Приколка платформа
Година 2015 Километража Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Камион влекач
Година 2018 Километража 720000 км Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Година 08/2020 Километража 330000 км Сила
Полска, Garwolin