Forkliftonline » Rakpol Truck Sp. z o.o.
3.0
1 коментар
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
1

Rakpol Truck Sp. z o.o.

Контакти
Во продажба: 28 огласа
18 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Maciej Grzejszczyk
Maciej Grzejszczyk
Јазици: руски, француски, полски, англиски
+48 602 53... Прикажи +48 602 531 064
+48 15 866 ... Прикажи +48 15 866 72 27
Адреса
Полска, Светокришко војводство, 28-200, Kurozwęki, ul. Opatowska 9A
Локално време на дилерот: 10:11 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Rakpol Truck Sp. z o.o.
Филтер

28 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.990 € PLN 190.000 PLN
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2013 Километража Сила
Полска, Kurozwęki
Контактирајте го продавачот
16.090 € PLN 69.500 PLN
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Полска, Kurozwęki
Контактирајте го продавачот
8.220 € PLN 35.500 PLN
Камион влекач
Година 2011 Километража Сила
Полска, Kurozwęki
Контактирајте го продавачот
26.630 € PLN 115.000 PLN
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично
Година Километража Сила
Полска, Kurozwęki
Контактирајте го продавачот
15.170 € PLN 65.500 PLN
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 763000 км Сила
Полска, Kurozwęki
Контактирајте го продавачот
24.430 € PLN 105.500 PLN
Камион влекач
Година 2015 Километража 939961 км Сила
Полска, Kurozwęki
Контактирајте го продавачот
19.800 € PLN 85.500 PLN
Камион влекач
Година 2011 Километража 1022000 км Сила
Полска, Kurozwęki
Контактирајте го продавачот
11.460 € PLN 49.500 PLN
Полуприколка завеса
Година 2017 Километража Сила
Полска, Kurozwęki
Контактирајте го продавачот
8.683 € PLN 37.500 PLN
Полуприколка завеса
Година 2015 Километража Сила
Полска, Kurozwęki
Контактирајте го продавачот
13.780 € PLN 59.500 PLN
Камион влекач
Година 2015 Километража 939961 км Сила
Полска, Kurozwęki
Контактирајте го продавачот
23.150 € PLN 100.000 PLN
Камион влекач
Година 2016 Километража 685989 км Сила
Полска, Kurozwęki
Контактирајте го продавачот
13.080 € PLN 56.500 PLN
Камион кипер < 3.5т
Година 2016 Километража 109062 км Сила
Полска, Kurozwęki
Контактирајте го продавачот
33.690 € PLN 145.500 PLN
Камион влекач
Година 2017 Километража 344000 км Сила
Полска, Kurozwęki
Контактирајте го продавачот
8.683 € PLN 37.500 PLN
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Сила
Полска, Kurozwęki
Контактирајте го продавачот
18.520 € PLN 80.000 PLN
Камион влекач
Година 05/2015 Километража 673531 км Сила
Полска, Kurozwęki