Forkliftonline » RAMBO TRUCKS SL
4.7
7 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
7

RAMBO TRUCKS SL

Контакти
Во продажба: 24 огласа
2 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Necmettin
Necmettin
Јазици: француски, полски, португалски, холандски, германски, италијански, шпански, англиски
Пон. - Пет. 09:00 - 14:00 15:30 - 18:30
+34 680 52 ... Прикажи +34 680 52 55 18
Адреса
Шпанија, Валенсија, 12550 , Almazora, Pol. Ind Supoi 8 - Partida Boverot, 6 ( Camí Fondo )
Локално време на дилерот: 00:19 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи RAMBO TRUCKS SL
Филтер

24 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Година 05/2002 Километража 24302 м/ч Сила
Шпанија, Castellón de la Plana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 04/2020 Километража 470000 км Сила
Шпанија, Castellón de la Plana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2022 Километража 51 км Сила
Шпанија, Castellón de la Plana
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 19910 м/ч Сила
Шпанија, Castellón de la Plana
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2004 Километража Сила
Шпанија, Castellón de la Plana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2019 Километража 472955 км Сила
Шпанија, Castellón de la Plana
Контактирајте го продавачот
8.750 €
Камион-контејнер
Година 1998-05-29 Километража 556265 км Сила
Шпанија, Castellón de la Plana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2023 Километража 21 км Сила
Шпанија, Castellón de la Plana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2019 Километража 499000 км Сила
Шпанија, Castellón de la Plana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2021 Километража 245000 км Сила
Шпанија, Castellón de la Plana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Носивост 40000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2022 Километража 25 км Сила
Шпанија, Castellón de la Plana
MOTOR Mercedes-Benz B200 за патнички автмобил Mercedes-Benz CLASE B MOTOR Mercedes-Benz B200 за патнички автмобил Mercedes-Benz CLASE B
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друг дел на мотор
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, Castellón de la Plana
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Година 05/2005 Километража Сила
Шпанија, Castellón de la Plana
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Комбе фургон
Носивост 3500 кг
Година 2013 Километража 343793 км Сила
Шпанија, Castellón de la Plana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подвижен под
Година 09/2006 Километража Сила
Шпанија, Castellón de la Plana