4.1
24 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
24

RENOX

RENOX has been operating on the heavy construction machinery market since 1992

We specialize in the sale of parts for construction machines - bulldozers, excavators and loaders, the sale of parts for construction machines.

For over 30 years, we have been supplying construction companies, road construction companies and mines with undercarriages , ESCO teeth and others systemsfor buckets, blades, bushings, pins and many other components.

We also sell used machines. The main commercial and production base is located in Poland - Olsztyn, where there is a warehouse of parts for bulldozers and excavators of such brands as JCB, KOMATSU, CAT and VOLVO, LIEBHERR, CASE, DOOSAN and others.

Детали
Контакти
Во продажба: 3 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Dariusz Organiściuk
Dariusz Organiściuk
Јазици: полски, англиски
+48 601 64... Прикажи +48 601 643 910
Rafał Wielechowski
Rafał Wielechowski
Јазици: полски
+48 601 84... Прикажи +48 601 840 377
Адреса
Полска, Војводство варминско-мазурско, 11-041, Olsztyn, ul. Sokola 4
Локално време на дилерот: 09:37 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи RENOX
Филтер

3 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
98.410 € PLN 425.000 PLN
Багер на тркала
Година 2017 Километража 9700 м/ч Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
69.230 € PLN 299.000 PLN
Багер на тркала
Година 2014 Километража 10056 м/ч Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
84.280 € PLN 364.000 PLN
Багер гасеничар
Година 06/2016 Километража 10689 м/ч Сила
Полска, Olsztyn