Forkliftonline » Przedsiębiorstwo Handlowe STAN
4.6
54 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
54

Przedsiębiorstwo Handlowe STAN

Контакти
Во продажба: 6 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Janina Stankowska
Janina Stankowska
Јазици: полски, англиски
Пон. - Пет. 07:00 - 17:00
+48 505 78... Прикажи +48 505 785 502
+48 502 51... Прикажи +48 502 515 510
+48 56 468 ... Прикажи +48 56 468 27 18
Marketing
Marketing
Јазици: полски, англиски
+48 606 84... Прикажи +48 606 847 791
Адреса
Полска, Кујавско-поморско војводство, 86-300, Grudziądz, Mały Rudnik 66
Локално време на дилерот: 00:42 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Przedsiębiorstwo Handlowe STAN
Филтер

6 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.010 € PLN 65.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2014 Километража 10982 м/ч Сила
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
19.630 € PLN 85.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2009 Километража Сила
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
8.083 € PLN 35.000 PLN
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг
Година 1996 Километража Сила
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
31.180 € PLN 135.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг
Година 2015 Километража Сила
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
22.630 € PLN 98.000 PLN
Мини багер
Година 2017 Километража 3237 м/ч Сила
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
38.800 € PLN 168.000 PLN
Мини багер
Година 2015 Километража 3214 м/ч Сила
Полска, Grudziądz