Forkliftonline » Rob-Trans
4.5
54 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
54

Rob-Trans

Контакти
Во продажба: 120 огласа
14 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
RobTrans
RobTrans
Јазици: полски
+48 883 60... Прикажи +48 883 600 204
+48 605 30... Прикажи +48 605 303 956
+48 41 394 ... Прикажи +48 41 394 38 02
Przemek
Przemek
Јазици: полски, англиски
+48 515 77... Прикажи +48 515 771 805
Адреса
Полска, Светокришко војводство, 29-100, Włoszczowa, Ul. Jędrzejowska 81A
Локално време на дилерот: 00:56 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Rob-Trans
Филтер

120 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 1470 м/ч Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка ладилник
Носивост 27520 кг Зафатнина 87 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2007 Километража Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³
Година 2014 Километража 40000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 600000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка цистерна за храна
Зафатнина 18000 м³
Година Километража Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 21600 л
Година 2000 Километража 826789 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 15500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 622571 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 15000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 733000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Зафатнина 30000 м³
Година 2017 Километража Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 29000 м³
Година 2017 Километража 400000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 21600 л
Година 2003 Километража 657976 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 14700 кг
Година 2014 Километража 276876 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Зафатнина 9000 м³
Година 2012 Километража 278659 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2014 Километража 237986 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 171529 км Сила
Полска, Włoszczowa