Forkliftonline » HB Trucks & Equipment
4.3
3 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
3

HB Trucks & Equipment

Контакти
Во продажба: 145 огласа
14 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Kees Volwater
Kees Volwater
+31 6 237... Прикажи +31 6 23719903
+31 71 331... Прикажи +31 71 331 9104
Адреса
Холандија, Јужна Холандија, 2371 GW, Roelofarendsveen, De Lasso 37
Локално време на дилерот: 09:40 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи HB Trucks & Equipment
Филтер

145 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Регален вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
2.960 €
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
нови поткопувач Caterpillar 16h 16g ripper нови поткопувач Caterpillar 16h 16g ripper
2
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Поткопувач
Година Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Брза спојка
Година Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Валјак за асфалт
Година Километража 8820 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Булдожер
Година Километража 4047 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
35.250 €
Стационарна пумпа за бетон
Година Километража 583 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
18.800 €
Багер гасеничар
Година Километража 10380 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
6.920 €
Валјак за асфалт
Година Километража 1565 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Грејдер
Година Километража 9230 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen