Forkliftonline » FHU ROLKAM
4.4
18 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
18

FHU ROLKAM

Контакти
Во продажба: 5 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Michał Kamiński
Michał Kamiński
Јазици: полски, англиски
+48 661 97... Прикажи +48 661 970 712
Адреса
Полска, Кујавско-поморско војводство, 87-327, Bobrowo, GRZYBNO 36C
Локално време на дилерот: 23:27 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи FHU ROLKAM
Филтер

5 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
71.440 € PLN 309.000 PLN
Телескопски натоварувач
Евро Euro 5
Година 2023 Километража 254 м/ч Сила
Полска, Bobrowo
Контактирајте го продавачот
41.380 € PLN 179.000 PLN
Телескопски натоварувач
Евро Euro 4
Година 2018 Километража 3429 м/ч Сила
Полска, Bobrowo
Контактирајте го продавачот
43.690 € PLN 189.000 PLN
Телескопски натоварувач
Евро Euro 4
Година 2017 Километража 4903 м/ч Сила
Полска, Bobrowo
Контактирајте го продавачот
45.780 € PLN 198.000 PLN
Телескопски натоварувач
Евро Euro 5
Година 2019 Километража 3887 м/ч Сила
Полска, Bobrowo
Контактирајте го продавачот
52.940 € PLN 229.000 PLN
Телескопски натоварувач
Евро Euro 4
Година 2021 Километража 3711 м/ч Сила
Полска, Bobrowo