Forkliftonline » P.W.ROLPAP
4.4
33 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
33

P.W.ROLPAP

Контакти
Во продажба: 97 огласа
8 години на Forkliftonline
12 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Piotr Pogorzelczyk
Piotr Pogorzelczyk
Јазици: германски, полски, англиски
Пон. - Пет. 07:00 - 16:00
Саб. 07:00 - 13:00
+48 668 57... Прикажи +48 668 574 781
Romuald Pogorzelczyk
Romuald Pogorzelczyk
Јазици: украински, полски, руски, германски
+48 602 27... Прикажи +48 602 272 873
Адреса
Полска, Кујавско-поморско војводство, 89-100, Nakło n/Notecią, Trzeciewnica, ul. Powstańców Wlkp. 48
Локално време на дилерот: 04:06 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи P.W.ROLPAP
Филтер

97 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 3460 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 6250 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2016 Километража 5340 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 11540 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
28.170 € PLN 120.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 15760 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 10530 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
30.510 € PLN 130.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража 22700 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2013 Километража 16620 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2008 Километража 18000 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
16.900 € PLN 72.000 PLN
Булдожер
Година 1988 Километража 9140 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Корпа за натоварувач
Година Километража Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 5 м³
Година 2001 Километража 705000 км Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 14465 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2014 Километража 16380 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Булдожер
Година 1999 Километража 20900 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią