Forkliftonline » RON RAD LTD.
За нас
Мапа

RON RAD LTD.

Контакти
Во продажба: 133 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Ron
Ron
+972 50-528... Прикажи +972 50-528-8329
+972 3-540... Прикажи +972 3-540-3077
+972 3-540... Прикажи +972 3-540-6918
Адреса
Израел, 47212 , Ramat Hasharon, 26 HATIKVA
Локално време на дилерот: 11:49 (IDT)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи RON RAD LTD.
Филтер

133 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
259.000 US$ EUR ≈ 243.100 €
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 15500 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
249.000 US$ EUR ≈ 233.800 €
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 16000 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дреглајн
Година 2020 Километража 4100 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
279.000 US$ EUR ≈ 261.900 €
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 18400 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2011 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2011 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2009 Километража 13300 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 2019 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 2012 Километража 10000 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 2022 Километража 1700 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 2006 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 2016 Километража 9300 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 2019 Километража 5000 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 2013 Километража 16300 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon