Forkliftonline » ROPA Baumaschinen GmbH
4.7
10 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
10

ROPA Baumaschinen GmbH

Контакти
Во продажба: 48 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Rob Paus
Rob Paus
Јазици: германски
+49 170 28... Прикажи +49 170 2878393
+49 5924... Прикажи +49 5924 7930
+49 5924 7... Прикажи +49 5924 783931
Адреса
Германија, Долна Саксонија, 48455, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent, Brüsseler Str. 1
Локално време на дилерот: 08:50 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ROPA Baumaschinen GmbH
Филтер

48 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2017 Километража 2333 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 17 м
Година 2015 Километража 2900 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг
Година 2017 Километража 830 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2018 Километража 2753 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг
Година 2012 Километража 2153 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2005 Километража 7272 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг
Година 2005 Километража 6254 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2017 Километража 2052 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3400 кг Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2011 Километража 4847 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
84.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2019 Километража 2682 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
94.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2022 Километража 2213 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
144.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг
Година 2013 Километража 2170 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2019 Километража 1790 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 21 м
Година 2007 Километража 9111 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2003 Километража 3936 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent