Forkliftonline » Rothlehner - podesty ruchome sp. z o.o.
3.9
14 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
14

Rothlehner - podesty ruchome sp. z o.o.

Контакти
Во продажба: 19 огласа
13 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Rothlehner - podesty ruchome
Rothlehner - podesty ruchome
Јазици: полски
+48 12 267 ... Прикажи +48 12 267 58 11
+48 662 14... Прикажи +48 662 143 067
Адреса
Полска, Малополско, 32-050, Skawina, Energetyków 4
Локално време на дилерот: 10:11 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Rothlehner - podesty ruchome sp. z o.o.
Филтер

19 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2005 Километража Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 250080 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2024 Километража Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 230 кг
Година 2004 Километража Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 230 кг
Година 2005 Километража Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 300 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 450 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг
Година 2013 Километража 92680 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2005 Километража Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2005 Километража Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 450 кг
Година 2005 Километража Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 240 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг
Година 1999 Километража Сила
Полска, Skawina