Forkliftonline » Safi Dorani GmbH company
3.4
16 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
16

Safi Dorani GmbH company

Контакти
Во продажба: 115 огласа
4 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Јазици: германски, англиски
+49 2041 7... Прикажи +49 2041 766871
+49 2041 7... Прикажи +49 2041 769714
Адреса
Германија, Северна Рајна-Вестфалија, 46240 , Bottrop, Weusterstraße 3
Локално време на дилерот: 09:57 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Safi Dorani GmbH company
Филтер

115 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Камион за превоз стакло
Година 2012-07 Километража 236597 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2008-08 Километража 6306 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
107.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 11.66 м³
Година 2021 Километража 152908 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
38.571,43 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Зафатнина 13.69 м³
Година 2013-11 Километража 357305 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
38.571,43 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Зафатнина 13.69 м³
Година 2013-11 Километража 357305 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2019-06 Километража 405318 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 30326 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2015-12 Километража 216314 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 02/2017 Километража 297737 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа < 3.5т
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 89285 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 02/2017 Километража 297737 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2011 Километража Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 16814 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 150195 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 385725 км Сила
Германија, Bottrop